Od bible spokojeného života pro nevěřící po finanční strategický plán

Co mi opět cvrnklo do nosu první lednový týden 2021:

🟩 Kniha, kterou bych si chtěla zapamatovat, celou:
Byl snad Napoleon Hill kouzelník? Jeho knihy jsou bestsellerem a zrovna titul Pozitivním přístupem k dosažení úspěchu je něco, co by měl mít každý v knihovně. Společně s Clementem W. Stonem dali dohromady bibli spokojeného života pro nevěřící. Úspěch totiž nejsou jenom peníze, ale i zdraví a duševní pokoj.

🟩 Myšlenka, která mě donutila se zastavit:
Kanye West napsal na Twitter „This new generation is obsessed with looking successful instead of actually being successful.“

🟩 Článek, který jsem si s chutí přečetla:
Forbes Česko šíří pozitivní náladu, za to dávám žluté srdce emoji: Rok 2020 nebyl jen tragický. Tady je 20 důkazů, že naděje na dobro žije.

🟩 Kolaborace Slow fashion meets slow art.
Co si budeme povídat, v tu dobu dozníval humbuk kolaborace Gucci & The Nort Face, kterou asi nikdo nečekal a zrovna v tu dobu nám plynula naše kolaborace pro dobrou věc. 💙 S ADVA, za kterou stojí Aneta Průšková, jsme vytvořily kolaboraci ručně pleteného svetru z certifikované UK kozí vlny a obrazu. Kolaborace oslavuje spojení fashion & art a také jsme chtěly rozdat radost. Soutěž Jump Over Christmas vyhrála Kateřina Šusterová, které ještě jednou moc gratuluji.

🟩 Interiéry, které mi berou dech: Anthology Creative Studio
Jestli jsem si někdy dávno nemohla zvyknout na vysoké stropy, teď bych to vzala zpět. Nad jejich realizacemi mohu oči nechat a to nemluvě o #ParisianStyle – bílé stěny, velká okna a mramorový krb obklopený kousky různých stylů. Eklektický styl doslova řeší můj problém – jsem nerozhodná a ještě ke všemu stylově nevyhrazená – něco vintage, něco trendy, něco lokálního, něco od dědy, něco osobního. J’adore!

Anthology Creative Studio

🟩 Investování, od holky pro holky.
Tohle téma se snaží dostat do podvědomí Eva Řeháková. Sama investuje a projektem Investování pro holky je chce naučit, jak na to. Takový skill vám přinese do života svobodu, nezávislost, nový pohled na svět i sebevědomí. Vím, někoho risk a nejistota může odrazovat, tak si zkuste vypracovat svůj strategický plán, možná ve vás zvedne endorfiny.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s