Nejvyhledávanější How To Be longtail na Googlu: Jak být šťastný

Jak být šťastný? – je to asi nejvyhledávanější longtail na Googlu, stačí napsat How to be a hned vám vyjede (druhé místo je obsazené výrazem happy single, pro zajímavost).

Covid Season nám dává dost příležitosti jen tak bloumat a přemýšlet nad hloupostma, proto mě zajímalo, jak být vlastně šťastnější a zjistila jsem, že: Studie D. Gilberta a M. Killingswortha říká, že naše mysl bloumá 46,7 % času co jsme vzhůru. – Takže si říkám, je to normální. Má to tak každý. Naše myšlenky jsou automatický, žijou si jak chtějí. Přicházejí a odcházejí. Vědomě kontrolovat pozitivní myšlení je dost těžký a dokonce ne vždy reálný.

Proto jsem si zase připomněla:

✨ Nejlepší způsob je se postavit do role pozorovatele. Nechat myšlenky plynout a vybrat si tu, se kterou si chcete hrát. Třeba zrovna ta ve vás vzbudí dopamin a začnete dělat něco, co vás baví. Najednou můžete být ve flow a zase šťastnější.

✨ Radost se vytváří.

✨ Radost je dovednost.

✨ Existují způsoby, jak můžeme kultivovat radost. Tréninkem a cvičením, je to jako chodit do psychologického gymu. Jeden tip: vědomě napište někomu blízkému a oceňte ho. Říkáte, že na to nejste? Co kdybyste zkusili dneska konečně udělat něco nového.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s